Як 10-Б клас покоряв Зелені Хутори Таврії

Ми, учні 10-Б класу, відвідали Зелені Хутори Таврії, мальовничу місцину з прекрасною природою, цікавими розвагами, самобутнім українським колоритом та чудовими людьми.

Єдиний у східній Європі історико-розважальний комплекс такого масштабу. Площа Хуторів у два рази більша за площу такої держави як Ватикан. Так і сучасні Зелені Хутори Таврії з’явились на місці давніх хуторів, які існували тут до початку 20-го століття. Саме тут відроджуються традиції наших пращурів і практично забуті ремесла, які кожен зможе спробувати. А слово «Зелені» в назві комплексу, означає не тільки колір луків й гайків, а й відношення до оточуючого середовища.

Свіже чисте повітря, різноманіття тваринного та рослинного світу, все це дякуючи тому що тут перетинаються степи Таврії та Дніпровські плавні. Якщо поєднати чарівність природи і все що може тут може спробувати відпочиваючий, то це можна виразити словами «поєднати приємне з корисним».

Ми відвідали стрілецький, ремісницький, рибацький, столярний хутори, хутір лозоплетіння, гадальний хутір, хутір ковальства та художню майстерню. Усі ми в захопленні від побаченого. Ми отримали масу задоволення від знайомства з новими людьми,здобуття нових знань та навіть навичок у різних ремеслах. Розваги та можливість побавитися і пограти на природі,покататися на коні чи на гойдалках,пограти у тогочасні ігри,поплавати на човні та побігати по зеленим полям цієї місцини-все це принесло чудовий настрій і задоволення.

Ми впевнено рекомендуємо усім відвідати зелені Хутори Таврії, цей осередок народності, природної краси та чудового настрою!

Тітенко Анастасія, 10-Б клас.