Змагання зі спортивного орієнтування

У неділю, 21.03.21.,  у Балабанівському лісі комунальним закладом «Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» Миколаївської обласної ради та Федерацією туризму у Миколаївській області були проведені відкриті змагання Першості Центру і міські змагання зі спортивного орієнтування.
Ммколаївську гімназію 4 на цих змаганнях представляли учні з різних класів та випускник, а саме: Сахань Глеб ( 11-Б клас), Фрондзей Богдан ( 6 -А клас), Буханець Нікіта ( 11-А клас), Грінченко Вікторія (7-Б клас), Любар Дмитро (11- А клас), Вагіна Катерина (.11-Аклас), Лопасов Владислав ( студент, колишній гімназист)
Учасники змагалися на різних дистанціях.  Вагіна Катерина посіла І місце на дуже складній дистанції «Орієнтування в заданому напряму», а Лопасов Владислав — ІІ місце на дистанції «Орієнтування за вибором».

Пишаємося нашими учнями та випускниками, бажаємо подальших досягнень, а також виносимо подяку вчителю фізичної культури та незмінному тренеру, що виростив не одне покоління молоді, захопленої спортом, спортивним орієнтуванням і туризмом, — Брагіну А. Л. за підготовку учасників.