Зустріч з письменником

У стінах Миколаівськоі гімназіі N4 у рамках години спілкування у 10-б класі  відбулася зустріч з письменником Миколаівщини — Феногеєвим Олександром Віталійовичем, яку організували бібліотекар гімназіі, Шукаєва Л.О., та колектив 10-б класу під керівництвом Безручко Т.О. 

Зустріч пройшла у теплій атмосфері, учні 10-б класу підготували цікавий і змістовний біографічний нарис про життєвий і творчий шлях письменника, який за основним родом занять є лікарем-реабілітологом у с.Степовому на Миколаівщині. Олександр Віталійович виявився людиною з дуже цікавою і непростою долею, але добрими веселими очима і таким же характером.

Запрошені на зустріч учні 10-а, 10-б та 9-в класів мали змогу поставити гостю питання, які іх цікавили, і отримати відверті відповіді, а також послухати уривки з творів у виконанні самого автора.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері, адже наш заклад, за словами Олександра Віталійовича, для нього є в певній мірі рідним, бо тут вчився його син і навчається внук.

Ми щиро вдячні організаторам зустрічі за можливість поспілкуватися з творчою людиною та чекаємо на нові цікаві зустрічі.

   Гурток ,,Юний журналіст,,