Англійська мова — мова 21 століття

Сьогодні володіння англійською мовою — не розкіш, як це було раніше, а життєва необхідність. Сьогодні без знання англійської не можна знайти високооплачувану роботу, ні відшукати в Інтернеті потрібну інформацію, не поспілкуватися з іноземцями. Знання англійської мови може допомогти вам з честю вийти з будь-якої ситуації практично в будь-якій точці земної кулі і, напевно, в тих 60 країнах світу, де англійська стала мовою бізнесу та спілкування. Учителі та учні Миколаївської гімназії № 4 підтримують цю думку та втілюють її у життя. Участь у міжнародних проектах  та конкурсах формує у наших учнів ключові компетентності 21 століття: спілкування іноземними мовами, вміння доносити думку та критично мислити, ініціативність та підприємливість. Саме тому вчителі Миколаївської гімназії №4 активно залучають своїх вихованців до участі у різноманітних конкурсах та проектах іноземною мовою. В березні 2018 року видавництво “MM Publications” та компанія “Лінгвіст” оголосили конкурс для вчителів та учнів 711 класів на написання есе”I am proud of being Ukrainian”.

Кожен із нас має особливі почуття до країни, міста, села, з якого розпочинається наш життєвий шлях. Саме це місце зветься БатьківщиноюБути українцем – не просто мати відповідне громадянство. Бути українцем означає дивитися на світ певним чином, як закладено в культурі нашого народу, любити свій край, творити історію молодої незалежної держави України“,– зазначили організатори. В есе учні мали написати, що для них означає бути українцем/українкою, чим вони пишаються.

До конкурсу написання есе “I am proud of being Ukrainian” долучилися і учениці Миколаївської гімназії №4 Жаміра Єлизавета та Медвєдєва Анна. В своїх творчих  роботах дівчата висловили думку щодо відмінностей між наявністю українського громадянства та любові до своєї рідної землі. Не відстають від старшокласниць і учениці 8-А класу Череповська Ксенія та Ягольник Софія. Дівчата здобули свою першу перемогу у міжнародному проекті від видавництва Oxford University Press “Going to the movies” та отримали міжнародні сертифікати і цінні призи. Англійська мова — мова міжнародного спілкування. І для тих, хто володіє нею досконало, відкриті всі двері світу. Подорожі, спілкування з іноземними друзями, освіта в найпрестижніших вузах не тільки України, а й світу! Ви будете впевнені, що зрозумієте ви і зрозуміють вас. Для вас не буде існувати такої проблеми, як мовний бар'єр.