Кращі з найкращих

Наша гімназія багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого учбового закладу.
12 квітня 2017 року на Центральному міському стадіоні  проходив обласний тур змагань Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2017». В змаганнях взяли участь понад 20 команд з області — переможці районних етапів! Майже кожен навчальний заклад підготував команду на дуже високому рівні для участі в спортивному фестивалі.
В програмі змагань на дітей чекали випробування в таких конкурсах:
— презентація(творчий конкурс);
— «човниковий біг»;
— стрибки в довжину;
— стрибки через скакалку;
— перетягування канату;
— естафета.
На фестивалі нашу гімназію з променистими усмішками та у яскравій формі представляли: Компанієць К.(10-А), Хохлова К.(10-Б), Костін В. (8-Б), Гончаренко К.(7-Б ), Гончаренко С.(7-В), Бабіна В.(7-Б), Сурніна М.(7-Б ), Палій Д. (7-А), Демченко Т. (6-А), Руденко Є. (5-В), Вишневська В.(5-В), Околович Д.(5-А). Гімназисти показали свою велич духу, мужність, спритність, гнучкість, витривалість, дружність та згуртованість команди! За результатами всіх змагань команда нашої гімназії посіла почесне призове III місце!
Цей успіх – результат наполегливої праці спортсменів-гімназистів та великого внеску спортивних тренерів та улюблених вчителів фізичного виховання: Хоменко О.В, Брагіна Л.А. та Добровольскої І.І. Висловлюємо нашим наставникам щиру подяку за плідну працю та підримку. Бажаємо всім спортсменам та вчителям міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

Хохлова К., 10-Б клас