Проект «Великодня писанка»

Напередодні Великодніх свят у Миколаївській гімназії №4 було проведено проект «Великодня писанка». Учні протягом тижня виготовляли пасхальні яйця в різноманітних техніках: мальованки, крапанки. Діти оформлювали орнаменти бісером, в декупажі, випалюванням, стрічками, мереживом. Кожна писанка вийшла неповторною!

Під час великоднього проекту діти дізнались про історію писанки, чим вона відрізняється від крашанки, дряпанки, крапанки. А також ознайомились із технікою виконання цього виробу. З давніх-давен батьки дарували писанки дітям, дівчата – хлопцям, господині – дорогим гостям. Народ вірив у те, що людина, яка виготовила писанку, ніколи не зможе чинити зла.

«Найкращі роботи будуть розміщені у музеї народознавства Миколаївської гімназії №4», – зазначила вчитель образотворчого мистецтва Архіпова А.Є.

Дуже приємно, що наше молоде покоління цікавлять українські традиції. І чим більше ми про них знаємо і вміємо це правильно робити, тим ми маємо право бути гідними українцями і бути достойними цієї справи.