Літній мовний тобір «LCE»

07 червня відбулося урочисте закриття літнього мовного тобору «LCE». Працював табір з 27.05 по 07.06.2019.

Основною метою та завданням табору було створення англомовного середовища, подолання мовного бар’єру у дітей. Табір покликаний спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року.

Діти мали можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності. Гостем у таборі була Сара Вінтер.

Над проектом працювали вчителі англійської мови: Плешивцева Л.М., Єсипенко О.В., Чишко О.І. та наші волонтери – учні 10-х та 8-х класів.

Працюючи над реалізацією завдань літнього мовного табору вчителі намагалися:

— підвищити рівень володіння англійською мовою учнів школи;

— зацікавити дітей;

— допомагати школярам здобувати необхідні мовлєннєві вміння та непомітно долати мовний бар’єр;

— удосконалювати усне  мовлення дитини;

— поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;

— розкрити таланти дітей;

— створити мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови;

— підвищити рівень мовної та мовленнєвої компетенцій дітей;

— допомогти дітям набути досвіду комунікативного спілкування та опановувати навички міжособистісної взаємодії та роботи в колективі.

Унікальність табору полягає у тому, що він об’єднує у дружньому колі найталановитіших дітей шк оли. Протягом 10 днів у літній таборі на юних відпочивальників чекала насичена і цікава навчально-розважальна програма. Окрім щоденної практики англійської мови, опанування азів розмовної лексики в англомовному середовищі, проектної роботи на школярів чекали цікаві інтелектуальні ігри, квести, творчі конкурси, майстер-класи, спортивні змагання.

Феєричним і хвилюючим було закриття табірної зміни, заключний концерт, присвячений закриттю літнього табору «LCE»: обмін враженнями, думками, пісні та веселі історії англійською мовою. Учні гімназії продемонстрували свої таланти та здібності в творчості, свою фантазію та вміння триматися на сцені. Концерт створив теплу атмосферу прощання з табором.