«Милосердя й доброта — людства два крила»

В січні 2013 року Миколаївська гімназія № 4 взяла участь в шостому Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе».

На конкурсі ми представлятимемо власний соціальний проект, який спрямований на доброчинну допомогу дитячому відділенню Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру.
В рамках цього проекту в гімназії оголошено про початок акції «Милосердя й доброта — людства два крила» (1 січня — 15 лютого). Ми збираємо дитячий одяг, взуття, іграшки, книжки тощо.

Учнівське самоврядування «Республіка рівних» активно долучилось до проведення акції. Міністерством милосердя було організовано благочинний ярмарок. В заході взяли участь всі класні колективи гімназії, а також учні МЗОШ № 65. На ярмарку було представлено безліч їстівних виробів, іграшок, виробів, виготовлених руками гімназистів. Всі зібрані кошти (3900 грн 30 коп.) відправлено на рахунок Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру.

25 січня для учнів 5—6 класів головою міністерства милосердя В. Брехачовою було прочитано актуальні лекції на тему «Профілактика туберкульозу» та «Зупинемо туберкульоз в Україні!».

Дякуємо всім учням, батькам та вчителям, які приймають участь в доброчинній акції «Милосердя й доброта — людства два крила»!