Декада передового педагогічного досвіду вчителів кафедри суспільно-гуманітарних наук

З 14.01 по 25.01 2013 року в Миколаївській гімназії № 4 пройшла декада передового педагогічного досвіду вчителів кафедри суспільно-гуманітарних наук. Під час декади, з метою обміну досвідом, вчителями були проведені показові уроки, а також позакласні заходи із залученням учнів різних вікових категорій.

  • Урок світової літератури в 9 класі «Е. Гофман. „Крихітка Цахес…“. Протистояння митця та філістера-основний конфлікт казки», вчитель Гоман О. О.
  • Урок світової літератури в 5 класі. «Р. Кіплінг. Історія Мауглі — вихованця джунглів», вчитель Зутікова О. А.
  • Урок світової літератури в 7 класі. «Презентація книги Анни Гавальди „35 кіло надії“, вчитель Шапран С. В.
  • Урок світової літератури в 6 класі. «Д. Дефо. „Робінзон Крузо“. Гімн прагматичній, цивілізованій людині та її праці», вчитель Шевченко О. В.
  • Урок історії України у 8 класі. «Українсько-Московський договір 1654 р. Воєнні дії 1654—1655 рр.», вчитель Аркуша К. В.
  • Бінарний урок всесвітня історія + англійська мова в 10 класі. «Німеччина у 20—30-х рр. ХХ ст.», вчителі Гурська І. А., Богаченко Н. М.
  • Урок історії України в 7 класі. «Культурний розвиток Київської Русі 12—13 ст.», вчитель Циганова С. Г.

О. В. Шевченко разом з бібліотекарем Л. О. Шукаєвою із залученням учнів, учителів гімназії та батьків була підготовлена і проведена конференція «З книгою чи комп’ютером у ХХІ ст.». І. А. Гурська та К. В. Аркуша підготували виступ правової агітбригади на тему «Знай свої права, дитино».

Під час проведення уроків і заходів учителі використовували інноваційні технології, вміло поєднуючи мультимедійне обладнання з живим словом. Метою вчителів кафедри було не тільки показати рівень своєї педагогічної кваліфікації, а й рівень знань учнів, їхні уміння й навички, сприяти розвитку творчої активності, формуванню активної життєвої позиції, свідомого прагнення до знань.

З конспектами уроків та презентаціями до них можна ознайомитись у розділі «Передовий педагогічний досвід» сайту управління освіти.